Nokta Oto Aksesuar Hakkında

Firma Sahibimiz Yusuf YILMAZ önderliğinde, Nokta Oto Aksesuar San. ve Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile Oto Aksesuar sektöründe Toptan Satış - İmalat ve İthalat olarak faaliyet göstermek üzere 27.11.1997 tarihinde kurulduk.
noktaoto.com.tr

Biz Kimiz?
Nokta Oto Aksesuar; Şirket olarak 20 Yılı aşkın tecrübemizle ve firma sahibimiz Yusuf YILMAZ' ın 35 Yılı aşkın bilgi birikimi, bölgesel tecrübesi ve gücü ile birleşmektedir.

Neredeyiz, Ne Yapıyoruz?
Firmamız; Barbaros Mah. Burak Reis Cad. No: 4/A-B Çamdibi - Bornova / İZMİR adresinde, 2000 m2 kapalı alanda satış ve üretim faaliyetine devam etmekteyiz.

Kendi markamız olan NYF ile çeşitli Oto Aksesuar ürünlerinin satışını ve imalatını yapmaktayız.
Guard Oto Cam Filminin Bölge Bayisiyiz.
İmage Smyrna Oto Paspas ve Kuzey Oto Paspas' ın tek dağıtıcısıyız.
Oto Paspas, Jant Kapağı, Cam Filmi, Oto Branda, Cam Rüzgarlığı vb. Oto Aksesuar kategorilerinde birçok çeşit ve alternatif ürün yelpazemizle hizmet vermekteyiz.

Kendi üretimimiz olan, Araca Özel Halı Paspas ve Üniversal Halı Paspaslar ile piyasaya can vermekteyiz.
Bunun yanında Torpido (Ön Cam) Halıları, Arka Cam Halıları gibi üretimlerde yapmaktayız.
Bu mevcut imalat yelpazemizin dışında yeni ürünler eklemekte ve farklı tasarım çalışmalarına devam etmekteyiz.

Nerelerdeyiz?
Başta İzmir olmak üzere sonra Manisa, Uşak, Aydın, Denizli, Muğla, Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Kütahya, Bilecik, Konya, Afyon, Karaman, Eskişehir, Antalya, Burdur, Isparta ve Mersin İl ve İlçelerine hizmet vermekteyiz.

Nokta Oto B2B:
Bu güçlü ve deneyimli kadromuzla, 2017 yılının sonlarında çalışmaya başladığımız B2B ve Teknolojik yatırım ile, birçok marka ve ürünü müşterilerimizle daha kolay ve hızlı bir şekilde buluşturan alışverişlerini rahatlıkla yapabilecekleri "noktaoto.com.tr" ile 2018 yılının ilk aylarında B2B sitemizi açtık ve faaliyete başladık.

Siz değerli müşterilerimize, B2B ile internet üzerinden alışveriş yapabileceğiniz daha güvenli ve kolaylık sağlamak amacıyla yeni bir alışveriş deneyimi sunmaktayız.

Siz de bu güvenli alışveriş dünyasına katılabilir, size sunduğumuz marka ve ürünleri noktaoto.com.tr’ de inceleyerek ve sipariş vererek alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

Bayi Girişi yapabilmek için;
Nokta Oto' yu arayarak (0532 280 4011) veya satış temsilciniz ile temasa geçerek hesabınızı açtırabilirsiniz.
Size vereceğimiz, Kullanıcı Adı ve Şifrenizle sisteme giriş yapıp sitemizi incelemeye başlayabilirsiniz.
Sitemizden ister ürünleri incelersiniz, isterseniz sipariş geçebilirsiniz.
Ayrıca; Hesap Detayını görebilir ve dilerseniz ödeme yapabilirsiniz.

Firma olarak farkımız;
Ürün Çeşitliliğimiz, Hızlı Sevkiyatımız, Güvenilirliğimiz, Kaliteli Ürünlerimiz ve Fiyatlarımızdır.

Siz değerli müşterilerimize Hayırlı işler, Bol kazançlar dileriz…

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VİZYONUMUZ:
Başta İzmir olmak üzere ve Türkiye genelinde tüm bölgede de Oto Aksesuar Toptan Satış ve İmalat üzerine sektörünün lideri olmak.

MİSYONUMUZ:
Oto Aksesuar Toptan Satışı olarak Teknolojik yapı ile hem sektöre, hem müşterilere, hem de perakende mağazalarına yenilikçi hizmetler sunarak bölgede sektörünün yeniden şekillendirilmesine öncülük etmek.

STRATEJİMİZ:
Stratejik ortaklıklarla ve güçlü kadromuzla, müşterilere Güven ve Kolaylık; perakende mağazalarına ise Destek ve Özen üzerine dayalı değer önerileri sunmaktır.